◄ Others cities

The website for going out with friends and making new friends in your city.
         
 • Thanks to your help, the site will remain healthy
 • Detects problems and win points for becoming VIP Member
 • Your anonymity is guaranteed!

Which offense do you want to submit to the community?

Login
(Stonavaklin)


Profile description

Registration date
08 December 2022
Their favorite events

No events have been attended

Registration reliability
0 0 0 0
 
Personal Info
Rankings
First Name : Stonavaklin
Sex : Woman
Status : Single, with children
Birthday : 02 Feb 1943 (80 )
Area : Mauricie (Hors Trois-Rivières)


Not ranked
A few words

Klinika Stonava 1071 - jedna z najlepiej prosperujących klinik, działających w trybie jednodniowym. Bardzo wysoką pozycję zapewnia nam współpraca z rzetelnymi partnerami i klinikami. Dzięki czemu jesteśmy w stanie zaopatrzyć klinikę w najwyższej jakości sprzęt oraz oferujemy najwyższe standardy pobytu. Kładziemy nacisk na dokładność przeprowadzanego  i profesjonalizm oferowanych usług. Każdy z zabiegów jest przeprowadzany przez niezwykle doświadczony personel, z użyciem profesjonalnego sprzętu, wszystko po to, by życiu pacjentki nic nie zagroziło. Opiekujemy się każdą z pacjentek, od kontaktu po zabieg usunięcia ciąży i jej stan po. W razie potrzeby zapewniamy transport, a co najważniejsze utrzymujemy najwyższy komfort pobytu w klinice.

 

Klinika w Stonavie - gwarantujemy anonimowość oraz bezpieczeństwo przeprowadzanych zabiegów. Kadra kliniki składa się z wykwalifikowanego oraz w pełni doświadczonego personelu. Troszczymy się o każdą z kobiet, która nas odwiedza. Zatrudnieni lekarze z bogatym doświadczeniem pozwalają na wykonywanie usług na możliwie najwyższym poziomie. Jako renomowana klinika zapewniamy bezpieczeństwo oraz komfort pobytu każdej kobiecie w klinice Stonava. W znacznej ilości sytuacji nie wymagamy badań lekarskich, papierów i dokumentów, czy testów – co ważne wykonamy na miejscu.

 

Przeprowadzenie zabiegu aborcji w Czechach jest całkowicie legalne (z dotrzymaniem określonego czasu trwania ciąży - usunięcie możliwe do dwunastego tygodnia.). Z tego powodu coraz częściej Polki decydują się na terminację w sąsiednich krajach jak Czechy. Kobieta ciężarna nie ponosi odpowiedzialności karnej za przerwanie ciąży. Stawiamy na bardzo wysoki komfort pobytu i pełną anonimowość pacjentek. Nikt nie musi podawać powodów

  To:
 • Send them a private message
 • Show the list of their upcoming events
 • Know if you have already met this person during an event

 • Log in!

  Fb Connect

« Find others
Check out the forum